Vi på ViPo!

Säg hej till vårt team. Hos oss är varje medarbetare viktig och värdefull. Vill du bli en del av oss? Klicka på karriär för att se lediga tjänster.

Ledning / Administration

Emil Bengtsson

Emil Bengtsson

Grundare / VD

Viljestark, ambitiös och visionär
emil.bengtsson@vipo.se

Cathrine Heidnert

Cathrine Heidnert

Kundansvarig / Administratör

Noggrann, pålitlig och professionell
cathrine.heidnert@vipo.se

Caroline Rosenlund

Caroline Rosenlund

Kommunikation- och marknadsansvarig

Ambitiös, kreativ och fokuserad
caroline.rosenlund@vipo.se

Säkerhetsrådgivare Företag

Denis Horvath

Denis Horvath

Säkerhetsrådgivare

Lugn, stabil och trygg
denis.horvath@vipo.se

Jan Olsson

Jan Olsson

Säkerhetsrådgivare

Skojfrisk, pratglad och erfaren
jan.olsson@vipo.se

Patrik Hogland

Patrik Hogland

Säkerhetsrådgivare

Kreativ, lugn och klok
patrik.hogland@vipo.se

Säkerhetsrådgivare Konsument

Henrik Benedicto

Henrik Benedicto

Säkerhetsrådgivare

Målmedveten, erfaren och ambitiös
info@vipo.se

Jonathan Andrée

Jonathan Andrée

Säkerhetsrådgivare

Lugn, stabil och stolt
info@vipo.se

German Amarian

German Amarian

Säkerhetsrådgivare

Positiv, lättlärd och pålitlig
info@vipo.se

Walid Braym

Walid Braym

Säkerhetsrådgivare

Energifylld, driven och uppmärksam
info@vipo.se

Isak Bengtsson

Isak Bengtsson

Säkerhetsrådgivare

Ambitiös, lyhörd och självsäker
info@vipo.se

HÄMTA DITT GRATIS RFID-BLOCKER KORT!Fyll i formuläret för att beställa hem ditt kostnadsfria RFID-Blocker kort*.

VARFÖR ViPo'S RFID-BLOCKER?
- Vi på ViPo prioriterar din trygghet. Vi vill göra det lättare att skydda dina viktiga kort-& värdehandlingar. Tack vare den QR-kod som lett dig hit har du nu möjlighet att hämta ut ett kostnadsfritt RFID-Blocker kort! Allt du behöver göra är att fylla i dina uppgifter här på sidan.

Lägg kortet i din plånbok intill de kort som har "RFID-symbolen". När det är dags att betala flyttar du bara kortet - och signalen fungerar igen!

* För att beställa hem ett kostnadsfritt kort krävs giltiga kontakt- och personuppgifter. Endast ett kort per kund.